top of page
Icon logo 1000x1000.png

KES VÕI MIS ON 

Tala Original?

Brändi loojat, hinge ja disainerit inspireerivad õppetunnid ja kogemused elust endast, meie imeline mitmekülgne loodus ja müstiline maailm oma peidetud sõnumitega. Nende koosmõjul on sündinud Tala ja kõik illustreeritud orgaanilisest puuvillast riided.

Tea, et igas illustratsioonis on oma sõnum, sul tuleb see vaid enda jaoks ülesse leida!

Visioon

Kui luua midagi täiesti uut, siis tasub seda teha üdini läbimõeldult ja õigesti. Leida viis, kuidas süda oleks õnnelik ja meel oleks rahul. Tala Original´i jaoks tähendab see jätkusuutliku tegutsemist, et oma tegevuses mitte toetada kahjulikku tööstustekstiili tootmist. Me armastame oma planeeti. Meie visioon seisneb keskkonnasõbraliku tootmise ja säästva eluviisi toetamises. Seetõttu eelistame ainult vastutustundlikult toodetud orgaanilist puuvilla. 

Pakume orgaanilisest puuvillast valmistatud rõivaid kus tootmisprotsessi kontrollitakse ja sertifitseeritakse vastavalt GOTS (Global Organic Textile Standards) uusimale versioonile. Tooteid valmistatakse ja trükitakse võimalikult eetilisi, jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke meetodeid kasutades.

Tahame oma panusega näidata, et vastutustundlikult ja orgaaniliselt toodetud kangaste laiaulatuslik ehk massiline kasutamine on ka tänavamoes vajalik.

Kollektsioon Zero

Zero nagu null ja seda sellepärast, et see sümboliseerib unistuste saamist reaalsuseks. Esimese kollektsiooni põhirõhk on kolmes fookuses: fotografeeritud must-valgel minevikul, erinevatel värviküllastel disainidel ning tänavastiilile iseloomulikult pakume ka minimalistlikku sõnamängu.

 Üldine inspiratsioon pärineb ajaloost ja kosmosest, meid võluvad erinevad ajaloo perioodi ja kõik mis veidike omamoodi või eriline. Kas sina oskad seda meie olemusest märgata? Oma tootevalikus pakume musta ja valge vastandumist, st esimese kollektsiooni valikust värvilisi kangaid ei leia. Kõik on must&valge.

Kollektsioon 3 6 9

Uus kollektsioon 369 on meie brändi kolmas kollektsioon ja inspireeritud imelisest universumist ja pühast matemaatikast millest universum koosneb – 3 on vibratsioon, 6 on sagedus, 9 on energia. Neid numbreid on näha kõiges. Meie materiaalsuses, looduses, religioonis, ajateooriates, geomeetrias ja sümbolismis. On põnev teada, et meie igapäevane elu põhineb Universumi kõige laiahaardelisemal loomingul ja seal on veel palju avastada. Ma lõin selle imelise kollektsiooni oma sisemisest rahust kõigi inimeste jaoks, et levitada armastust, ühtsust ja aktsepteerimist. Meie reaalsus või meie tõekspidamised ei pruugi olla kõigi jaoks ühesugused ja isegi mitte arusaadavad samast vaatenurgast, kuid meie sisemine teadmine, soov luua Armastust ja Õnne peaks olema meie kõigi eesmärk. Märkame märkamatut ja võtame omaks tundmatu! Loome ühenduse universumiga ja tervitame uut armastuse ajastut.

Tekstiilitootmise lugu

Rõivaste tootmine on keskkonnale üks kõige kahjulikumaid tööstussektoreid. Jätkusuutlik tootmine on toodete loomine majanduslikult usaldusväärsete protsesside abil, mis minimeerivad negatiivseid keskkonnamõjusid, säästes samal ajal energiat ja loodusvarasid. Jätkusuutlik tootmine parandab ka töötajate, kogukonna ja toodete ohutust. Nende toodete tootmisprotsess tagab kõigi etappide täieliku jälgitavuse. Iga samm on reguleeritud ja läbipaistev.

Meie pakutavad riided on valmistatud taastuvenergias töötavates tootmisüksustes,

vähese mõjuga toorainetest. Kõik kangad on kootud ja värvitud GOTS-i heakskiidetud kemikaalidega, kasutades madala veetaseme ja kontrollitud jäätmete väljalaskeprotsesse, mis on sertifitseeritud vastavalt OekoTex 100 I klassi standardile ning vastavad REACH-määrusele.

Orgaanilised sertifitseeritud kangad värvitakse null-lahendusega värvimajas, kus kogu vesi taaskasutatakse suletud ahelaga süsteemis. Viies kasvuhoonegaaside heitkogused tööstuseelsele tasemele.

PETA-VEGAN-APPROVED-LOGO.jpg
2019-11-26_23h39_23_edited.png
fair wear.png

MEIE RIIDED ON

100% orgaaniline puuvill
GOTS sertifitseeritud
Mittetoksilised, nahasõbralikud

Toodetud jätkusuutlikult
Fair Wear ehk tootmisahela töötingimused on õiglased
Peta heaks kiidetud Vegan
Trükitud vee baasil olevate Oeko-Tex100 värvidega
Eesti disain
Pakendatud biolagunevasse ja kodus kompostitavasse postipakendisse

MEEDIA KAJASTUS

Lääneranna Teataja artikkel 22.03.2022

MÄRKA! “tala” kutsub üles jätkusuutlikule tarbimisele.

Laser.ee artikkel 22.03.200 (originaal artikkel pole enam saadaval)

NIMEKIRI | Kust poest ma oma ökod tuhvlid saan ja milliseid püksikuid kandma pean?

Loomeinkubaator artikkel 6.09.2021

Tala Original: Orgaaniline tänavamood massidesse

 

bottom of page