top of page

Welcome!

Super! Oled õiges kohas. 

Mõnusat shoppamist!

Super! Oled õiges kohas. 

Mõnusat shoppamist!

Light and Shadow

ORGAANILINE
TÄNAVAMOOD

It´s Your Life(style)! Pure. Simple. But Extra.

Super! Oled õiges kohas

20240304_115852_edited.jpg
20240304_120603_edited.jpg

UUS TOODE SAADAVAL

TAGASISIDE
Vaata pealehe lõppu ja leia meie klientide tagasiside ja kommentaarid

MÜTSID & KOTID

#ORGAANILINEPUUVILL   #TÄNAVAMOOD   #JÄTKUSUUTLIKMOOD

Igaüks meist saab panustada meie planeedi tulevikku eelistades orgaanilist, jätkusuutlikult

ja vastutustundlikult toodetud riideid. 

Orgaanilist puuvilla loetakse tekstiili tootmises üheks kõige jätkusuutlikumaks kiuks,

see on looduslik ja taastuv ning samal ajal ka kasvatatud ilma pestitsiitide ja keemiliste väetisteta.

Orgaanilise puuvilla tootmises kasutatakse viise mis avaldavad madalat mõju meie keskkonnale- vähem pinnase ja

vee saastumist, vähem vee tarbimist ja see on ka GMO-vaba.
Samuti mõjutab orgaanilise puuvilla kasvatamine puuvillafarmide talunike elatustasemele positiivselt.

Soovime meie klientidele pakkuda ainult parimat. Me kasutame oma loomingus Indias toodetud GOTS sertifikaadiga orgaanilist puuvilla. India just sellepärast, et see on kõige usaldusväärsem ja suurem mahepuuvilla kasvataja. GOTS sertifikaat on kõikidest tekstiili sertifikaatidest kõige kõrgem ja tagab, et puuvill on nii kasvatatud, toodetud kui ka õmmeldud jätkusuutlikult. Iga tootmise samm on range kontrolli all. Samal ajal on riietele omistatud eraldi ka Fair Wear ehk õiglase kaubanduse sertifikaat, mis tagab kõikides tootmise etappides töölistele õiglased töötingimused, legaalsed töölepingud ja elatusraha. Samuti on PETA tunnistanud tooted loomasõbralikuks.

 

#PARIMOTSUS

Valides omale orgaanilisest puuvillast riided saad rahuliku meele ja kindluse, et riided mida sa kannad ei ole toksilised ei Sulle ega ka keskkonnale.​ Samuti saad tunda ennast hästi teades, et Sinu ostueelistus on otseselt andnud positiivse panuse jätkusuutlikule tarbimisele, mõjutades samm sammult tavariidetööstuse suundumist keskkonnasõbralikuma tarbimisahela suunas.

Me kombineerime keskkonnasõbraliku kanga ja kaasaegse tänavamoe!

ORGAAANILINE PUUVILL: MIS SEE TÄPSEMALT ON?

Orgaaniline puuvill on looduslik kiud, mida kasvatatakse ilma kahjulike pestitsiidide ja keemiliste väetisteta. See on valik, mis toetab keskkonnasäästlikkust ja pakub jätkusuutlikumat ja eetilisemat varianti nii tarbijatele kui ka planeedile endale. Erinevalt tavalisest puuvillast, mille kasvatamine võib sageli kaasa tuua suure hulga kemikaalide kasutamise, pööratakse orgaanilise puuvilla puhul tähelepanu keskkonda säästvatele kasvatusprotsessidele ja loodusliku tasakaalu säilitamisele.
Selle tulemusena on orgaaniline puuvillakangas pehme
m, nahasõbralikum ja hüpoallergiline. Lisaks võrreldes tavapuuvilla kasvatamisega on mahepuuvilla kasvatamise protsessi keskkonnajalajälg on palju väiksem ning tuntavalt vähem koormav veekogudele kuna kogu tootmise protsess nõuab vähem vett ja tekkivale reovee puhastamisele kehtivad ranged järelvalve kriteeriumid. 
 

EESTI DISAIN

Brändi loome ja illustratsioonide taga seisab andekas disainer Elen. Erinevalt kiirmoe pidevast vaheldumisest, pakub Eestis loodud bränd minimalistlikult ajatuid vabaaja riideid, millel on igaühel oma lugu ja sõnum. Avasta meie Tala Original signatuur kollektsioon või  Zero ja 369 kollektsioonid ning leia oma lemmikud! Kui sind paelub müstika, otsid universumi tõde või oled jõudnud põnevasse pühageomeetria maailma siis sind kindlasti kõnetab meie 369 kollektsioon.

Liitu meie Uudiskirja listiga ja
saa oma esimeselt ostult 5% soodustus!

Spetsiaalsed pakkumised, huvitavad artiklid ja palju muud...

Kliendid ütlevad meie kohta nii...

Anchor 1- tagasiside
bottom of page