top of page

Iga tellimus viib Sind lähemale Kingitusele

 1. Loo Konto

  • Püsikliendiprogrammi nautimiseks registreeru Tala kogukonna liikmeks

 2. Teeni Maagiapunkte

  • Every order gives You 1 Magic point

   Get 1 Magic Points

 3. Lunasta Kingitust

  • -50% COUPON FOR YOUR NEXT ORDER

   8 Magic Points = 50% off for all store products

Pärast meie kodulehel Konto loomist oled osa meie Maagia Punktide süsteemist. Kõik tellimused salvestatakse ja need on Sinu kontol nähtavad. Iga tellimus annab Sulle 1 maagia punkti. Ja peale 8 maagia punkti kogumist saad automaatselt meie -50% sooduskoodi! Asjade kiirendamiseks annab Uudiskirjaga liitumine juba 2 punkti.

Meie maagiline punktisüsteem on Suur Aitäh kõikidele klientidele, kes resoneeruvad sellega mida me teeme ja pakume. Olla kontaktis sarnaselt mõtlevate inimestega, olla ühenduses SINUGA kes sa tõesti mõistad meie brändi visiooni on nii imeline ning sellepärast Sa väärid ekstra boonust mida läbi Maagia punktide süsteemi soovime edasi anda:)

Sinu liikmekonto on kasulik ka paljude muude asjade jaoks. See on hea koht oma varasemate tellimuste ja kõigi salvestatud aadresside vaatamiseks ning üks mugav funktsioon on Minu Soovinimekiri, kuhu saad salvestada kõik enim meeldivad tooted. Ning oma Maagia punktide lunastamiseks leiad automaatselt genereeritud kupongikoodi Minu Preemia alt.

bottom of page